Spisak učesnika drugog polufinalnog dijela takmičenja HIND 2019 u Bugojnu

16 Januar 2019

Drugi polufinalni dio takmičenja HIND 2019 bit će održan u prostorijama Medžlisa Islamske zajednice Bugojno u nedjelju 20. januara 2019. godine poslije podne namaza.

 

 U nastavku možete vidjeti spisak svih takmičara drugog polufinalnog dijela.

 

r/b

ime  i  prezime

ime oba roditelja

datum rođenja

razred

kategorija

džemat/ Medžlis

muhaffiz

1.       

Šošić Haris

Ermin i Mirsada

16.07.2012.

1.

Kratke Sure

Voljevac, G. Vakuf

Admir-ef. Malanović

2.       

Palalić Ajnur

Selvedin i Fadila

08.10.2011.

1.

Kratke Sure

Grad, N.Travnik

Haris-ef. Amidžić

3.       

Mešković Lamija

Almedin i Sanita

12.12.2012.

/

Kratke Sure

Vitez / Lupac

Almedin-ef. Mešković

4.       

Lelak Lejla

Esad i Emina

16.05.2012.

1.

Kratke Sure

Voljevac, G. Vakuf

Admir-ef. Malanović

5.       

Merjem Kasum

Husmir i Nisveta

27.09.2012.

/

Kratke Sure

Kasumi, Jajce

Nisveta Kasum

6.       

Grizić Amina

Rahmija i Sabina

25.10.2008.

5.

El-Mulk

Grad, N.Travnik

Salih-ef. Zukić

7.       

Malanović Davud

Admir i Selma

05.10.2011.

1.

El-Mulk

Voljevac, G. Vakuf

Admir-ef. Malanović

8.       

Karač Hadidža

Zekir i Vildana

20.12.2009.

3.

El-Mulk

Grad, N.Travnik

Salih-ef. Zukić

9.       

Mujkić Muhamed

Hasan i Saiba

20.7.2009.

4.

El-Mulk

Vitez-Vitez

Mihnet-ef. Mehmedović

10.   

Topoljak Fatima

Džemo i Nermina

15.02.2008.

5.

El-Mulk

Vitez / Lupac

Almedin-ef. Mešković

11.   

Mašetić Nedžma

Mirza i Šerifa

27.08.2007.

5.

Jasin

Voljevac,  G. Vakuf

Admir-ef. Malanović

12.   

Crnica Ahmed

Zijad i Aida

26.05.2009.

4.

Jasin

Dražev Dolac, G. Vakuf

Ismet-ef. Abdibegović

13.   

Mujkanović Ibrahim

Hasan i Senada

05.12.2007.

5.

Jasin

Vitez / Lupac

Almedin-ef. Mešković

14.   

Šošić Faris

Ermin i Mirsada

27.09.2007.

6.

Jasin

Voljevac, G. Vakuf

Admir-ef. Malanović

15.   

Hrustanović Hamdija

Selvedin i Alisa

14.11.2006.

6.

Jasin

Grad, N.Travnik

Salih-ef. Zukić

16.   

Crnica Selma

Zijad i Aida

26.05.2009.

4.

Jasin

Dražev Dolac,  G. Vakuf

Ismet-ef.Abdibegović

17.   

Mustafa Keško

Alija i Halima

30.08.2007.

6.

El-Kehf

Vinac, Jajce

Alija-ef. Keško

18.   

Šošić Jusuf

Enes i Armela

31.01.2006

7.

El-Kehf

Voljevac, G. Vakuf

Admir-ef. Malanović

19.   

Amna Kasum

Husmir i Nisveta

10.04.2005.

8.

El-Kehf

Kasumi, Jajce

Nisveta Kasum

20.   

Grizić Merjem

Rahmija i Sabina

06.05.2004.

9.

El-Kehf

Grad, N.Travnik

Salih-ef. Zukić

21.   

Topoljak Zilka

Džemo i Nermina

21.02.2004.

9.

El-Kehf

Vitez / Lupac

Almedin-ef. Mešković

22.   

Zlotrg Safija

Enes i Ajša

4.7.2006.

7.

Džuz Amme

Vitez-Vitez

Roditelji

23.   

Omeragić Ubejde

Nijaz i Hajra

02.05.2006.

6.

Džuz Amme

Grad, N.Travnik

Salih-ef. Zukić

24.   

Šošić Džejla

Ermin i Mirsada

22.12.2006.

7.

Džuz Amme

Voljevac, G. Vakuf

Admir-f. Malanović

25.   

Sarajlić Muhamed

Amel i Sedina

10.09.2006.

7.

Džuz Amme

Počulica, Vitez

Sarajlić Amel

All for Joomla All for Webmasters