Obavijest o polufinalnom dijelu takmičenja "HIND 2020"

16 Januar 2020

Polufinalni dio takmičenja u učenju određenih kur'anskih sura napamet za djecu i mlade pod nazivom "HIND 2020" bit će organizovan u subotu i nedjelju 18. i 19. januara u Islamskom centru na Kalibunaru poslije podne namaza. U nastavku možete pročitati raspored takmičara za polufinalni dio:

 

Spisak takmičara koji će se takmičiti u subotu 18. januara 2020.

  

 Kratke sure

 

R/B

ime  i  prezime  kandidata

ime oba roditelja

džemat i medžlis

muhaffiz

1.        

DAVUD BULJUBAŠIĆ

AMEL I ALDINA

VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK

ŠABAN EF. ZUKIĆ

2.        

HANA ALIĆ

ALMIR I ALDIJANA

VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK

ŠABAN EF. ZUKIĆ

3.        

ALMIR LEPIR

ADIS I ČERIMA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF. ŠEHIĆ

4.        

KANITA KESTEN

ERMIN I EMINA

VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK

ŠABAN EF. ZUKIĆ

5.        

AMINA TARAKČIJA

SEDAD I AMELA

GLUHA BUKOVICA, TRAVNIK

SEDAD EF. TARAKČIJA

6.        

IMAN MUJEZINOVIĆ

MIRNES I RAŠIDA

VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK

ŠABAN EF. ZUKIĆ

7.        

IMAN GRIZIĆ

RAHMIJA I SABINA

DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK

HARIS EF. AMIDŽIĆ

8.        

LAMIJA MEŠKOVIĆ

ALMEDIN I SANITA

PUTIŠ, BUSOVAČA

ALMEDIN EF. MEŠKOVIĆ

9.        

NEJLA GRABUS

MUAMER I AIDA

VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK

ŠABAN EF. ZUKIĆ

10.     

BILAL OSMANOVIĆ

NEVZET I ZAHIDA

VIŠNJEVO, TRAVNIK

IBRAHIM EF. KARIC

11.     

NEDŽLA HABIBIĆ

DŽENAN I MELISA

DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK

HARIS EF. AMIDŽIĆ

  

Jasin

 

1.        

AHMED CRNICA

ZIJAD I AIDA

DRAŽEV DOLAC, G.VAKUF

ISMET EF. ABDIBEGOVIĆ

2.        

AMINA MRKONJA

SENAD I MURISA

KARAULA, TRAVNIK

MERZUK EF. GRABUS

3.        

NEDŽMA MAŠETIĆ

MIRZA I ŠERIFA

VOLJEVAC, G.VAKUF

ADMIR EF. MALANOVIĆ

4.        

BESIMA LEPIR

MURADIF I SEMINA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF. ŠEHIĆ

5.        

NAIL HUSIĆ

FADIL I HANIFA

DUB, TRAVNIK

ESAD EF. FUŠKO

6.        

GRIZIĆ AMINA

RAHMIJA I SABINA

DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK

SALIH EF. ZUKIĆ

7.        

SAJRA HADŽIĆ

GALIB I AIDA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF.ŠEHIĆ

8.        

DAVUD MALANOVIĆ

ADMIR I SELMA

VOLJEVAC, G.VAKUF

ADMIR EF. MALANOVIĆ

9.        

AJNIJA KARIĆ

IBRAHIM I DUDA

VIŠNJEVO, TRAVNIK

IBRAHIM EF. KARIĆ

10.     

FATIMA PRCANOVIĆ

ZEIR I NEZIRA

MALINE, TRAVNIK

SEMIR EF. ŠILJAK

 

 El-Kehf

 

1.

OMERAGIĆ UBEJDE

NIJAZ I HAJRA

DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK

SALIH EF. ZUKIĆ

2.

JUSUF ŠOŠIĆ

ENES I ARMELA

VOLJEVAC, G.VAKUF

ADMIR EF. MALANOVIĆ

3.

IBRAHIM BEČIROVIĆ

DŽEMAL I RAMIZA

ŠKOLA KUR'ANA, BUGOJNO

HFZ. AMELA ŠEHIĆ

4.

ALEMA OSMANOVIĆ

SIDIK I AMELA

VIŠNJEVO, TRAVNIK

IBRAHIM EF. KARIĆ

 

El-Kehf srednjoškolci

 

1.

MERJEM GRIZIĆ

RAHMIJA I SABINA

DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK

SALIH EF. ZUKIĆ

2.

ŠEJMA ADILOVIĆ

SELVEDIN I MURISA

KLJACI, TRAVNIK

SEMIR EF. ŠILJAK

3.

IMRAN SPAHIĆ

SEMIR I SEVDA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

4.

MEHMED RAMIĆ

MEHO I AMIRA

GLUHA  BUKOVICA, TRAVNIK

SEDAD EF. TARAKČIJA

 

 Amme džuz

 

1.        

DŽEJLA ŠOŠIĆ

ERMIN I MIRSADA

VOLJEVAC, G.VAKUF

ADMIR EF. MALANOVIĆ

2.

HARUN SADIKOVIĆ

ELVIS I RAZIJA

ŠKOLA KUR'ANA, BUGOJNO

HFZ. AMELA ŠEHIĆ

 

 

Spisak takmičara koji će se takmičiti u nedjelju 19. januara 2020.

 

 El-Mulk

 

1.        

INDŽIĆ AMNA

ABDULKADIR I AIDA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

2.        

GORAN HADIDŽA

ŠEHZAD I DŽENITA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

3.        

IBRAHIMBEGOVIĆ EVEL

TARIK I MIRELA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

4.        

MUJKIĆ MUHAMED

HASAN I SAIBA

VITEZ

MIHNET EF. MEHMEDOVIĆ

5.        

AHMED MEHMEDOVIĆ

MUAMER I FATIMA

KARAULA, TRAVNIK

MERZUK EF. GRABUS

6.        

AMAR HADŽIĆ

GALIB I AIDA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF. ŠEHIĆ

7.        

AŠĆIĆ AFAN

DENIS I ALDINA

MALEZIJA-TURBE, TRAVNIK

EDIN-EF. MEMIĆ

8.        

HARUN LEPIR

NEZIR I SEJIDA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF.ŠEHIĆ

9.        

LEJLA SELAVA

SADIK I INDIRA

GL.BUKOVICA-TRAVNIK

SEDAD-EF. TARAKČIJA

10.     

IBRAHIM HADŽIĆ

MEHMED I ELVEDINA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF.ŠEHIĆ

 

 El-Kehf

 

1.

MUSA KOVAČ

AJDIN I AMELA

KALIBUNAR, TRAVNIK

ALJO EF. CIKOTIĆ

 

2.

EMINA FUŠKO

ELMIR I SALIHA

DUB, TRAVNIK

ESAD EF. FUŠKO

 

3.

ŠILJAK HARIS

MEHO I BAHRIJA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

 

4.

MUSTAFA KEŠKO

ALIJA I HALIMA

VINAC, JAJCE

ALIJA EF. KEŠKO

 

5.

IBRAHIM MUJKANOVIĆ

HASAN I SENADA

LUPAC, VITEZ

DŽENIS EF. MULIĆ

 

6.

SARAJLIĆ MUHAMED

AMEL I SEDINA

POČULICA, VITEZ

RODITELJI

 
           
               

 

 El-Kehf srednjoškolci

 

1.

ISA KOVAČ

AJDIN I AMELA

ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA

HFZ.DR. FADIL BEKTAŠ

2.

ELVEDIN BALTIĆ

SABAHUDIN I FAHRA

ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA

HFZ. DR. FADIL BEKTAŠ

3.

SUMEJA SJEROTANOVIĆ

EDISA I EDISEJ

ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA

HFZ. NERMINA ČAKIĆ

4.

NUDŽEJMAMURTIĆ

SAFET I ISMETA

ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA

HFZ. NERMINA ČAKIĆ

6.

AJLA TURČINOVIĆ

SENAD I EDINA

ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA

HFZ. DR. FADIL BEKTAŠ

6.

ZEJD  KARRACHE

ABDEL WAHED I HATA

ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA

HFZ. DR. FADIL BEKTAŠ

 

 Amme džuz

 

1.        

HAVA LEPIR

MURADIF I  SEMINA

MOSOR, TRAVNIK

AHMED EF. ŠEHIĆ

2.        

DAOUDI KARRACHE

ABDEL WAHED I HATA

MEHURIĆ, TRAVNIK

FERHAD EF. FETIC

3.        

SPAHIĆ LAMIJA

SEMIR I SEVDA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

4.        

GORAN BILAL

ŠEHZAD I DŽENITA

HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK

HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ

5.        

RIZVANOVIĆ MERJEM

SULEJMAN I EMINA

SUHI DOL, TRAVNIK

SULEJMAN RF. RIZVANOVIĆ

6.        

AHMED SKOKO

SEAD I ASIJA

KALIBUNAR, TRAVNIK

ALJO EF. CIKOTIĆ

7.        

ŽIVČIĆ AHMED

ENES I MEMSURA

POČULICA, VITEZ

HFZ.  SALIH EF. HASELJIĆ

8.        

AIŠA ŽUŽO

ENVER I EDINA

SLIMENA, TRAVNIK

ENVER EF. ŽUŽO

Čitano 800 puta
All for Joomla All for Webmasters